
Оправа представлена у двох кольорах (С2 і С3). Аби зрозуміти, де який колір, при перегляді фотографій звертайте увагу на правий верхній кут.
Вставка лінз. Ми можемо вставити лінзи за вашим рецептом в будь-яку оправу і відправити вам готові окуляри протягом 1-3 робочих днів. Подробиці в розділі ВИГОТОВЛЕННЯ ОКУЛЯРІВ або за телефоном +38 067 874 94 87
Пара порад, які спростять вибір оправи (окулярів):
1. Орієнтуйтеся на форми і параметри своїх окулярів, які влаштовують вас посадкою та розмірами.
2. Основний параметр – це загальна ширина. Ця оправа підійде для обличчя середнього розміру.
Розмір оправи:

Для тих, хто хоче вставити лінзи за рецептом в обрану оправу:
Ми маємо широкий асортимент лінз південнокорейської марки VISION. У нас є всі типи лінз, які пропонує сучасний світ офтальмологічної оптики:
- сферичні та асферичні;
- астигматичні;
- тонкі та супертонкі;
- антикомп'ютерні (Blue Blocker);
- фотохромні (хамелеони);
- сонцезахисні та полароїдні;
- антифари та інші типи.
Наш асортимент лінз дозволяє виготовити окуляри практично будь-якої складності та будь-якого призначення максимально швидко. Також ми завжди готові надати детальну та уважну консультацію. Наша команда складається з людей, які займаються оптикою все життя. Свою справу ми знаємо. Звертайтесь!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Метал |
| Загальна ширина | 139 мм |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Висота лінзи | 39 мм |
| Міст | 16 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
- Ціна: 1 771 ₴





